Τηλέφωνα Παραγγελιών

 211.1.800.800

 801.500.8888

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module


V23182
Διαθέσιμο εντός 1-3 εργάσιμων ημερών

1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC connector, TX:1310nm/RX:1550nm,
single-mode, 10km

Το TP-Link TL-SM321B υιοθετεί το πιο πρόσφατο πρότυπο 1000Base-BX, με μετάδοση σε ένα
ενιαίο σκέλος των ινών, σε ένα διαφορετικό μήκ ος κύματος κινείται προς κάθε κατεύθυνση.
Παρέχει μεταφορά δεδομένων (TX) στα 1310nm και λήψη δεδομένων στα 1550nm. Μπορείτε
να επεκ τείνετε την απόσταση του δικτύου σας μέχρι και 10 χιλιομέτρα με Routers TP-Link,
Switches, μετατροπείς πολυμέσων που θα βελτιώσουν τ ην παροχή υψηλής ταχύτητας και
σταθερότητας.

  • Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber

  • TX: 1310nm / RX: 1550nm

  • Internal +3.3V Power Supply

  • In pairs with TL-SM321A

  • Plug-and-Play

  • Suitable Products: TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452,
    TL-SG2216/2424, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 and MC200L

Χαρακτηριστικά

TP-Link
1000Base-BX WDM Bi-Directional
TL-SM321B
Πομποδέκτης
TP-Link TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452, TL-SG2216/2424, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 και MC200L

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις


Παράδοση προϊοντων

Η e-gate σας παρέχει την δυνατότητα παραλαβής των παραγγελιών σας σε όλη την Ελλάδα
μέσα σε 1 με 3 ημέρες*. Η e-Gate έχει αναπτύξει τους κατάλληλους μηχανισμούς ώστε οι παραγγελίες με
τα προϊόντα σας να παραδίδονται άμεσα και με απόλυτη ασφάλεια στον χώρο σας.

*Η παράδοση της παραγγελίας πραγματοποιείται εντός 24 ωρών εφόσον δεν υφίσταται ειδικό πρόβλημα
διαθεσιμότητας των προϊόντων.

Για να παρακολουθήσετε την αποστολή της παραγγελίας σας μέσω web (tracking order), 
απλά τοποθετείτε τον αριθμό αποστολής που σας ενημερώσαμε μέσω email εδώ: http://www.taxydromiki.gr

 

Λεκανοπέδιο Αττικής

  • Δωρεάν Μεταφορικά μεταφορές άνω των 80€ (* εκτός εξαιρούμενων περιοχών όπου η χρέωση είναι 5€ έως 3 κιλά χωρίς επιπλέον χρέωση αντικαταβολής) 
  • 3€ για αγορές κάτω των 80€ (* εκτός εξαιρούμενων περιοχών όπου η χρέωση είναι 5€ έως 3 κιλά χωρίς επιπλέον χρέωση αντικαταβολής

 

Υπόλοιπη Ελλάδα:

  Επαρχία Δυσπρόσιτες περιοχές (εκτός ορίων πόλεων)
0-3  Kg 5,00 9,50
Κάθε κιλο extra 1,50 2,50
Αντικαταβολή 3,50 3,50
Παραδοση Σαββατου 3,50 3,50
Βαριά και ογκώδη αντικείμενα Ειδικές τιμές κατόπιν συνεννόησης

 

Ποιότητα και Ασφάλεια:

Η E-Gate στέλνει όλες τις παραγγελίες σφραγισμένες. Σε περίπτωση που παραλάβετε την παραγγελία σας σε ανοιχτό ή κατεστραμμένο
πακέτο παρακαλούμε να μην την δεχτείτε και να επικοινωνήστε αμέσως μαζί μας.
 
* Η E-GATE.GR διατηρεί το δικαίωμα να τροποποιεί τους όρους, τρόπους και το κόστος αποστολής χωρίς
προηγούμενη προειδοποίηση.
 
* Τ.Κ Εξαιρούμενων περιοχών: Περιοχές που αρχίζουν με 133*, 134*, 136*, 180*, 188*, 189*, 19* και 18263

Οι πελάτες μας είδαν επίσης

 
TP-Link MC112CS 10/100Mbps WDM Media Converter

TP-Link MC112CS 10/100Mbps WDM Media Converter

  38.54 (με ΦΠΑ)
   
Equip Cable Tester LAN & USB: For UTP/STP

Equip Cable Tester LAN & USB: For UTP/STP

  35.17 (με ΦΠΑ)
   
D-Link Home SmartPlug DSP-W215

D-Link Home SmartPlug DSP-W215

  39.66 (με ΦΠΑ)
   
WLAN Smart Plug TP-Link HS100(EU)

WLAN Smart Plug TP-Link HS100(EU)

  41.37 (με ΦΠΑ)
   
TP-Link MC111CS 10/100Mbps WDM Media Converter

TP-Link MC111CS 10/100Mbps WDM Media Converter

  41.50 (με ΦΠΑ)
 

Πληρωμή με αντικαταβολή

Με το σύστημα της αντικαταβολής σας δίνεται η δυνατότητα εξόφλησης με μετρητά κατά την παράδοση των προϊόντων της παραγγελίας σας στο χώρο σας. Η παράδοση πραγματοποιείται από την εταιρεία courrier που συνεργάζεται η e-Gate.

Η δυνατότητα εξόφλησης με αντικαταβολή παρέχεται από την e-Gate δωρεάν για παραδόσεις εντός Αττικής και με χρέωση 3,5€ (με ΦΠΑ 24%) για παραδόσεις στην επαρχία.

Πληρωμή με πιστωτική κάρτα

Στο ηλεκτρονικό αλλά και στο φυσικό κατάστημα της E-Gate μπορείτε να πληρώσετε με πιστωτικές κάρτες VISA & MasterCard έκδοσης όλων των τραπεζών.

Πληρωμή με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό

Για την εξόφληση των αγορών μπορείτε να καταθέσετε εφάπαξ το ποσό που αντιστοιχεί, σε μία απο τις τράπεζες που συνεργαζόμαστε (Πειραιώς, ALPHA, Eurobank, Εθνική).