Τηλέφωνα Παραγγελιών

 211.1.800.800

 801.500.8888

TP-Link MC210CS Gigabit Single-Mode Media Converter

TP-Link MC210CS Gigabit Single-Mode Media Converter


V23176
Διαθέσιμο εντός 1-3 εργάσιμων ημερών

1000M RJ45 to 1000M single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 15Km, switching
power adapter, chassis mountable

O TP-Link μετατροπέας πολυμέσων MC210CS μετατρέπει οπτικές ίνεςτύπου 100BASE-FX σε
πολυμέσα από χαλκό τύπου 100Base-TX ή το αντίστρ οφο. Είναι σχεδιασμένο για χρήση με
1310nm καλωδίου οτπικής ίνας πολλών καταστάσεων χρησιμοποιώντας την SC-Type υποδοχή,
και μεταφέρ ει δεδομένα έως και 15 χιλιόμετρα. Επιπλέον, ο MC210CS μπορεί να λειτουργήσει
ως αυτόνομη συσκευή ή με το πλαισίου του συστήματος 19 ’’ της TP-Link.

  • Works at 1000Mbps in Full-Duplex mode for both TX port and FX port

  • Supports auto MDI/MDIX for TX port

  • Provides switch configuration of Force /Auto transfer mode for FX port.

  • Extends fiber distance up to 15km

  • Easy-to-view LED indicators provide status to monitor network activity easily

  • External power supply

Χαρακτηριστικά

TP-Link
Gigabit Single-Mode Media Converter
MC210CS
Μετατροπέας

Πληροφορίες Προϊόντος (TP-Link MC210CS Gigabit Single-Mode Media Converter.pdf, 339 Kb) [Λήψη]

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις


Παράδοση προϊοντων

Η e-gate σας παρέχει την δυνατότητα παραλαβής των παραγγελιών σας σε όλη την Ελλάδα
μέσα σε 1 με 3 ημέρες*. Η e-Gate έχει αναπτύξει τους κατάλληλους μηχανισμούς ώστε οι παραγγελίες με
τα προϊόντα σας να παραδίδονται άμεσα και με απόλυτη ασφάλεια στον χώρο σας.

*Η παράδοση της παραγγελίας πραγματοποιείται εντός 24 ωρών εφόσον δεν υφίσταται ειδικό πρόβλημα
διαθεσιμότητας των προϊόντων.

Για να παρακολουθήσετε την αποστολή της παραγγελίας σας μέσω web (tracking order), 
απλά τοποθετείτε τον αριθμό αποστολής που σας ενημερώσαμε μέσω email εδώ: http://www.taxydromiki.gr

 

Λεκανοπέδιο Αττικής

  • Δωρεάν Μεταφορικά μεταφορές άνω των 80€ (* εκτός εξαιρούμενων περιοχών όπου η χρέωση είναι 5€ έως 3 κιλά χωρίς επιπλέον χρέωση αντικαταβολής) 
  • 3€ για αγορές κάτω των 80€ (* εκτός εξαιρούμενων περιοχών όπου η χρέωση είναι 5€ έως 3 κιλά χωρίς επιπλέον χρέωση αντικαταβολής

 

Υπόλοιπη Ελλάδα:

  Επαρχία Δυσπρόσιτες περιοχές (εκτός ορίων πόλεων)
0-3  Kg 5,00 9,50
Κάθε κιλο extra 1,50 2,50
Αντικαταβολή 3,50 3,50
Παραδοση Σαββατου 3,50 3,50
Βαριά και ογκώδη αντικείμενα Ειδικές τιμές κατόπιν συνεννόησης

 

Ποιότητα και Ασφάλεια:

Η E-Gate στέλνει όλες τις παραγγελίες σφραγισμένες. Σε περίπτωση που παραλάβετε την παραγγελία σας σε ανοιχτό ή κατεστραμμένο
πακέτο παρακαλούμε να μην την δεχτείτε και να επικοινωνήστε αμέσως μαζί μας.
 
* Η E-GATE.GR διατηρεί το δικαίωμα να τροποποιεί τους όρους, τρόπους και το κόστος αποστολής χωρίς
προηγούμενη προειδοποίηση.
 
* Τ.Κ Εξαιρούμενων περιοχών: Περιοχές που αρχίζουν με 133*, 134*, 136*, 180*, 188*, 189*, 19* και 18263

Οι πελάτες μας είδαν επίσης

 
TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter

TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter

  53.42 (με ΦΠΑ)
   
HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC (J4858C)

HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC (J4858C)

  61.87 (με ΦΠΑ)
   
TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Module

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Module

  53.36 (με ΦΠΑ)
   
DLINK DEM-311GT 1-Port Mini-GBICto1000SX

DLINK DEM-311GT 1-Port Mini-GBICto1000SX

  62.62 (με ΦΠΑ)
 

Πληρωμή με αντικαταβολή

Με το σύστημα της αντικαταβολής σας δίνεται η δυνατότητα εξόφλησης με μετρητά κατά την παράδοση των προϊόντων της παραγγελίας σας στο χώρο σας. Η παράδοση πραγματοποιείται από την εταιρεία courrier που συνεργάζεται η e-Gate.

Η δυνατότητα εξόφλησης με αντικαταβολή παρέχεται από την e-Gate δωρεάν για παραδόσεις εντός Αττικής και με χρέωση 3,5€ (με ΦΠΑ 24%) για παραδόσεις στην επαρχία.

Πληρωμή με πιστωτική κάρτα

Στο ηλεκτρονικό αλλά και στο φυσικό κατάστημα της E-Gate μπορείτε να πληρώσετε με πιστωτικές κάρτες VISA & MasterCard έκδοσης όλων των τραπεζών.

Πληρωμή με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό

Για την εξόφληση των αγορών μπορείτε να καταθέσετε εφάπαξ το ποσό που αντιστοιχεί, σε μία απο τις τράπεζες που συνεργαζόμαστε (Πειραιώς, ALPHA, Eurobank, Εθνική).